راهنمای خرید

راهنمای خرید از چشمه

راهنمای خرید

:: راهنمای خرید از سایت
برای خرید آنلاین کتاب از سایت نشرچشمه، ابتدا باید شناسه‌ی کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید. اگر شناسه‌ی کاربری ندارید، می‌توانید از قسمت عضویت، عضو سایت بشوید. پس از ورود به سایت، می‌توانید از گزینه‌ی «انتخاب» و «خرید» در صفحه‌ی هر کتاب، برای خرید آن استفاده کنید.

 

پس از انتخاب گزینه‌ی خرید یک کتاب، تعداد، عنوان و قیمت کتاب را کنترل کرده و بعد روی گزینه‌ی «تایید» کلیک کنید. در صفحه‌ی بعدی، اطلاعات مربوط به دریافت‌کننده و نیز نشانی محل ارسال کتاب را باید تکمیل کنید. توجه داشته باشید که نشانی دریافت‌کننده دقیق باشد تا در فرآیند ارسال کتاب‌ها مشکلی ایجاد نشود.  ارسال کتاب در تهران با پیک موتوری و به شهرستان با پست پیشتاز انجام خواهد شد. پس از تکمیل اطلاعات، گزینه‌ی «ادامه و تایید» را انتخاب کنید.

 

در مرحله‌ی بعدی، پیش‌فاکتور خرید شما نمایش داده می‌شود و همزمان پیش‌فاکتور به آدرس ایمیل‌تان ارسال می‌شود. با کلیک کردن بر روی گزینه‌ی «تایید نهایی سفارش» به صفحه‌ای راهنمایی می‌شوید که در آن شناسه‌ی سفارش‌تان درج شده. برای پرداخت آنلاین مبلغ فاکتورتان، روی گزینه‌ی «پرداخت از طریق بانک سامان» کلیک کنید.

 

در صفحه‌ی بعدی، رسید تراکنش و شماره‌ی خریدتان نمایش داده می‌شود که توصیه می‌کنیم برای احتیاط بیشتر، آن‌را ذخیره کنید. در این قسمت فرآيند خرید شما انجام شده. می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی «تکمیل فرآیند خرید»، شماره‌ی سفارش و رسید دیجیتالی خود را دریافت کنید.

 

با تکمیل فرآیند خرید، ایمیلی برایتان ارسال می‌شود که از طریق لینکی که در آن وجود دارد، می‌توانید سفارش خود را پیگیری کنید. سفارش شما ابتدا در دفتر نشرچشمه تایید می‌شود و پس از آن می‌توانید با هربار سرکشی و یا رفرش کردن صفحه‌ی پیگیری سفارش، از وضعیت کتاب‌های خریداری شده‌ی خود با خبر شوید. همکاران ما در نشرچشمه، تمامی مراحلی را که طی می‌شود تا کتاب به دست شما برسد، به اطلاع شما می‌رسانند.

 

 

هزینه‌ی ارسال کتاب به عهده‌ی خریدار است. ارسال کتاب به سراسر ایران از به روش پست پیشتاز یا پیک موتوری ۵ هزار تومان است. کتاب‌ها در تهران،‌ ظرف ۲۴ ساعت ارسال می‌شوند و برای شهرستان‌ها، ظرف ۴۸ ساعت به اداره‌ی پست تحویل داده می‌شوند. کسانی که از شهرستان کتاب می‌خرند، می‌توانند از طریق صفحه‌ی پیگیری سفارش خود، رسید پستی اداره‌ی پست را دریافت کنند و در صورت بروز هرگونه مشکل، از طریق پست شهر خودشان با داشتن آن شماره‌ی رسید، پیگیر تحویل سفارش خود بشوند.

 

در صورتی‌که سوالی داشتید و یا در فرآيند خرید سایت با مشکلی روبرو شدید می‌توانید با شماره‌ی 66957578 واحد سایت نشرچشمه تماس بگیرید. پشتیبانی سایت نشرچشمه از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱۷ عصر پاسخگو است.

 

لطفاً منتظر بمانید...